* It´s a Boy Girl Thing

Základní informace

Produkce: David Furnish

Režie: Nick Hurran

Hudba: Christian Henson

Autor: Geoff Deane

Premiéra v UK: 26. 12. 2006

Žánr: Romantická komedie

 

Obsazení

1.Samaire Armstrong... Nell Bedworth

2. Kevin Zegers... Woody

3. Sherry Miller ... Katherine Bedworth

4. Robert Joy... Ted

5. Brooke D'Orsay... Breanna          

6. Sharon Osbourne ... Della Deane

7. Maury Chaykin... Stan Deane

a další


 


Recenze

 

autor: Candle

 It´s a Boy Girl Thing je jednoduchý, milý, lehko vstřebatelný a dobře koukatelný film. Narozdíl od „Žabáka k zulíbaní“, který má podobny (ne stejný) námět je tento film méně komerční a hollywoodský, takové filmy mám opravdu rád. A také narozdíl od „Žabáka“ není „It´s a Boy...“ šaráda. Je více romantický, skvěle humorný a svým způsobem hluboký.

    Jeho hrdiny jsou mladí lidé téměř ve stejném věku, kteří se nesnáší a dělají si naschvály, pak ale přijde výměna duší a oni musejí svůj postoj změnit nebo se nemohou vrátit zpět do vlastních těl. Což je vrhá do různých komických i filozofických situací.

   Jestliže opravdu námět a scénář vybíral producent, pak má u mě pan Furnish velkou pochvalu. Určitě se na tento film rád podívám znovu, příjemně zvedá náladu a je vhodný i pro milovníky romantických filmů.

    Neexceloval jen producent pan David Furnish, který si tentokrát přizval na pomoc svého chotě Eltona, ale také režisér a herecké výkony hlavních herců také stojí za zhlednutí.

   Ode mě dostává „It´s a Boy Girl Thing“ 98% v celkovém hodnocení. Ještě o dvě procenta více dávám vnitřnímu vzhledu DVD, nemá totiž jen krásně zpracované menu, ale celé se nese v duchu filmu, klidně si navolte vzhled menu dle pohlaví :-D, to bude jakousi předehrou a pak už se jen pěkně posaďte a dívejte se. Stojí to za to. Je to báječný film pro uvolnění. Četné bonusy na DVD vám umožní pohled do natáčení, nabídnou i

Pár fotek z filmu


Ze Slovenska:

přeložila: Mariot

Elton John bude režisérem       

Britský zpěvák Elton John, který vystoupí 1. června v Bratislavě, připravuje společně se svým partnerem Davidem Furnishem svůj první hollywoodský film.  Elton věří, že s připravovaným filmem, který bude mít název „It s A Boy Girl Thing“ prorazí a konečně ukáže filmařům, že dokáže stvořit kasovní trhák.  Rozpočet filmu je dvacet osm milionů liber.

 

„ Toto bude první společná produkce v rámci naší společnosti Rocket Pictures.

Na filmu pracujeme už několik měsíců, protože zastáváme názor, že štěstí přeje připraveným.

Většina práce nás však ještě čeká. Natáčení by mohlo začít už za pár týdnů a bude trvat několik měsíců,“ řekl Furnish novinářům.

„Film vypráví příběh dvou rivalů na střední škole. Jeden je chudobný, ale oblíbený chlapec, druhý je šprt ze snobské rodiny. Jednoho rána se však probudí v těle toho druhého,“ dodal Elton.

 

Film se podle Eltona bude natáčet převážně v Kanadě. Elton a Furnish chtějí dát šanci hlavně hercům mimo Hollywoodu, proto bude i herecké obsazení převážně kanadské.

 

Zdroj: KORZO